Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [269]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Участь команди «Ласунки» Горохівського коледжу ЛНАУ у ІІІ Міжнародному конкурсі фахової майстерності «КомерцФест – 2013»

Репортаж

про участь команди «Ласунки» Горохівського коледжу ЛНАУ

у ІІІ Міжнародному конкурсі фахової майстерності

«КомерцФест – 2013»

 

12 квітня 2013 року команда «Ласунки» Горохівського коледжу ЛНАУ прийняла участь у ІІІ Міжнародному конкурсі фахової майстерності «КомерцФест – 2013». Організатором конкурсу був Коледж технологій, бізнесу та права Східноєвропейського Національного університету імені Лесі Українки. Участь у конкурсі прийняли студенти Волині і Республіки Білорусь, а саме 4 команди: команда Луцького кооперативного коледжу ЛКА «Коопеліт», команда Коледжу технологій, бізнесу та права «Капітал», команда Брестського державного коледжу торгівлі «Купалінка» і команда Горохівського коледжу ЛНАУ «Ласунки».

Наша команда здобула перемогу в номінації «Професійна майстерність».

         

Метою конкурсу є підвищення фахової майстерності серед студентів товарознавчо-комерційних спеціальностей, впровадження нових форм і методів у процес набуття майбутніми молодшими спеціалістами професійних вмінь та навичок, популяризації професій товарознавчо-комерційних спеціальностей, сприяння творчому та інтелектуальному розвитку молоді, виховання патріотизму, розвитку духовності та моральності молоді.

Команди змагались у конкурсах, де необхідно було представити візитку команди, надати товарознавчу характеристику продовольчих та непродовольчих товарів, описати процес обслуговування покупців і провести повний розрахунок, визначити вид та якість товарів, скласти рекламне звернення.

 Мені дуже сподобалась візитка команди Білорусії, ми щиро вболівали за цих чудових дівчат, які вибороли головний приз:

Я – Марыся, і справай сваей ганаруся

Марта – я, таваразнауцам мару быць,

Каб людзям дабрабыт дарыць

Я – Даша, я прадауца люблю работу   

Пра усіх людей мая турбота.     

Любы прадукт, любы ласунак

Да свята вам аформім у падарунак.

І правядзeм усе праз касу

Абслужым па вышэйшаму вас классу.

Конкурс «КомерцФест», особисто для мене, залишив позитивні враження. Я вперше брала участь у подібному заході і можу сказати, що конкурс фахової майстерності «КомерцФест» - це найкраща можливість для майбутніх спеціалістів вдосконалити свої знання і вміння.

Теплий прийом організаторів заходу, святкова атмосфера, яка панувала у актовому залі, все сприяло для цікавого проведення змагань. Наша команда добре і впевнено показала себе у всіх конкурсах і проаналізувавши виступи всіх команд, я з гордістю можу сказати, що наша команда гідно відстояла себе і виборола перемогу у такій номінації, як «Професійна майстерність».

         

Конкурс фахової майстерності «КомерцФест» допоміг мені вдосконалити себе в професійному і творчому напрямках: виявляти ініціативу, проявляти свої творчі та креативні здібності, здатність йти на ризик, дотримуватись вимог ділової етики, культури мовлення, вміння працювати в команді, співробітництво, віра в себе та інших, повага до професіоналізму та компетентності.


Участь у конкурсі – це ще один крок на шляху до самовдосконалення, успішної комунікації з людьми, у набутті практичних навичок з майбутньої професії «Комерційна діяльність».

 

Кравчук Оксана, студентка групи К-24

спеціальності «Комерційна діяльність»

Горохівського коледжу ЛНАУ

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (17.04.2013)
Переглядів: 390
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz