Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [343]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Студенти коледжу – учасники «иода за свободу» у м. Горохів

18 жовтня 2018 року студенти та викладачі Горохівського коледжу ЛНАУ взяли участь в акції «Хода за свободу», що відбулась на центральній площі м. Горохова в рамках  Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Перед присутніми виступив Володимир Тивонюк, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який наголосив, що торгівля людьми відповідно до Кримінального кодексу України визнається злочином. Способи втягнення людей у процес торгівлі людьми це використання обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини, із застосуванням чи погрозою застосування насильства, із використанням службового становища, матеріальної чи іншої залежності від другої особи.
Метою торгівлі жінками може бути насильницький шлюб, примусова праця, використання в домашньому господарстві і промисловому чи сільськогосподарському секторах, народження дитини примусово чи за замовленням, використання в сексуальному бізнесі. Чоловіків переважно використовують на будівництвах, у промисловості, сільському господарстві, дітей – у жебрацтві, дитячої порнографії, осіб будь-якої статі і віку – для вилучення і трансплантації органів. Знання хоча б елементарних слів іноземної мови значно полегшить перебування за кордоном. Працівники Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підготували пам’ятки, інформаційні брошури про те, як не стати жертвою торгівлі людьми. Декларацію прав людини і громадянина зачитала Тетяна Бондар, працівник центральної районної бібліотеки.

 

Матеріали для статті частково використано з сайту Горохівської районної державної адміністрації

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (19.10.2018)
Переглядів: 39
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz