Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Спортивне свято

12 грудня у спортивній залі коледжу проходили обласні змагання серед аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з настільного тенісу та гирьового спорту. В змаганнях взяли участь представники Рожищенського  коледжу ЛНУВМ та БТ ім. С.З. Гжицького, Володимир-Волинського агротехнічного коледжу та Горохівського коледжу ЛНАУ.

На відкритті змагань всіх присутніх привітав директор коледжу Нарихнюк М.І., побажавши всім учасникам  вдалих виступів у змаганнях та успіхів у навчанні.

В загальнокомандному заліку команда Горохівського коледжу ЛНАУ здобула І місце з гирьового спорту та ІІ місце з настільного тенісу. В особистому заліку із настільного тенісу чемпіоном області стали студентка групи Т-11 Колюсь Катерина, ІІ місце посів Семенюк Олег – студент групи Т-32.

З гирьового спорту в особистому заліку переможцями стали: Яськевич Василь (гр. Т-41), Костючик Антон (гр. Т-22) та Крук Вячеслав (гр. А-21) у відповідних категоріях. Треті місця зайняли Смалько Андрій (гр. ОТ-11) і Штунь Назарій (гр. А-31).

Особливо хочеться відмітити виступ студентки групи К-24 Харитонової Марії, яка у ривку підняла гирю 62 рази  і стала переможницею у ваговій категорії до 60 кг.

На святковому закритті змагань представники оргкомітету нагородили переможців грамотами обласної ради товариства ВФСТ "Колос".

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (25.12.2012)