Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [269]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина

Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина

Мова – це дарунок щедрої природи. За допомогою мови перегукуються століття і епохи. Безперечно, що знання рідної мови виводить свідомого мовця на вищий духовний рівень розвитку. Однак вивчення інших мов додає людині впевненості в собі, а ще є неодмінною запорукою успіху на сьогодні, адже недаремно кажуть: «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина».

    

    

Студенти Горохівського коледжу ЛНАУ вивчають іноземну мову не лише на заняттях, але і вдосконалюють її навики в поза навчальних заходах. Прикладом цього є вечір «Де є любов, там є життя», проведений 2 березня 2016 року в актовій залі коледжу.

    

    

Ведучими свята були студенти групи Б-21 та А-32: Сидорук Оксана, Поліщук Валентина, Кашуба Анна, Ліщук Олександр та Русюк Олександр. Пісні англійською мовою виконували учасники художньої самодіяльності: Крук Марина, студентка групи А-11; Борщ Назар, Джига Аліна, Дубенська Аліса та Горбань Вадим, студенти групи Т-31; Вінчук Світлана, Тимчишина Вікторія, Северин Ілона та Войтюк Юлія, студенти групи А-42; Туруцька Іванна, студентка групи     Т-21.

Мета цього свята – заохочення студентів до вивчення мов, вдосконалення знань мови за допомогою пісень, поезії та спілкування. На святі студенти розкрили поняття любові до мови, один одного, до рідної Батьківщини. Звучали поезії про весну, вітання зі святом для жіночої половини.

    

    

Європейський світ сьогодні стає принципово іншим, ніж раніше. Європейський вектор є провідним напрямом зовнішньої політики України. На сьогодні знання англійської є вагомою складовою «вартості» спеціаліста на ринку праці, і саме фахівці зі знанням мови можуть коштувати в 2-3 рази дорожче.

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (09.03.2016)
Переглядів: 139
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz