Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [349]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Klym
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Результати онлайн-тестування студентів випускних курсів

Вже не перший рік Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих закладів освіти «Агроосвіта» проводить перевірку знань випускників коледжів на підтвердження здобутої ними фахової спеціалізації.

Протягом березня-травня поточного року 98 випускників Горохівського коледжу ЛНАУ, з відповідних спеціальностей, взяли участь в онлайн-тестуванні з комплексу дисциплін, що входять до підсумкової атестації здобувачів вищої освіти. Непростими були завдання поставленні перед студентами, але і цього разу вони підтвердили високими показниками свої знання, здобуті протягом років навчання в стінах коледжу.

Достойних результатів досягнув Горохівський коледж Львівського національного аграрного університету і цього року. Студенти напряму «Виробництво та переробка продукції тваринництва» склали тест з середнім балом 4,87 та зайняли друге місце серед 26 вищих закладів освіти І-ІІ рівня акредитації. Високі результати, 4,35 балів, одержали студенти напряму «Організація і технологія ведення фермерського господарства» - друге місце серед 13 коледжів. Впорались із тестуванням та підтвердили хороший рівень знань студенти напряму «Виробництво і переробка продукції рослинництва», які серед 38 коледжів з середнім балом 4,32 посіли 15 сходинку у рейтингу. Тридцять перше місце серед 40 коледжів посіли студенти напряму«Бухгалтерський облік» з середнім балом 3,92.

Отож, вітаємо випускників коледжу з достойними результатами і відзначаємо найкращих, які склали тест на 100 балів зі 100 можливих, це: Ткачук Станіслав, Мороз Олександр, Пацюк Аліна, Утєшева Руслана, Машина Марія.

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (29.05.2018)
Переглядів: 77
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz