Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [306]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Результати онлайн-тестування студентів випускних курсів

Вже не перший рік Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» проводить перевірку знань випускників коледжів на підтвердження здобутої ними фахової спеціалізації. 

Протягом березня-травня поточного року 117 випускників Горохівського  коледжу ЛНАУ, з відповідних спеціальностей, взяли участь в онлайн-тестуванні з комплексу дисциплін, що входять до підсумкової атестації здобувачів вищої освіти.  Непростими були завдання поставленні перед студентами, але і цього разу вони підтвердили високими показниками свої знання, здобуті протягом років навчання в стінах коледжу.

Достойних результатів досягнув Горохівський коледж Львівського національного аграрного університету і цього року. Студенти напряму «Виробництво та переробка продукції тваринництва» склали тест з середнім балом 4,76 та зайняли друге місце серед 25 вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.  Високі результати, 4,75 балів, одержали студенти напряму «Комерційна діяльність»  - друге місце серед 10 коледжів. Впорались із тестуванням та підтвердили хороший рівень знань студенти напряму «Бухгалтерський облік»,  які серед 49 коледжів з середнім балом 4,74 посіли 12 сходинку у рейтингу. Чотирнадцяте місце серед 20 коледжів посіли студенти напряму «Організація і технологія ведення фермерського господарства»  з середнім балом 3,73 Напрям підготовки «Виробництво і переробка продукції рослинництва» одержав середній бал 3,73 і зайняв 26 місце серед 39 навчальних закладів.

Отож, вітаємо випускників коледжу з достойними результатами і відзначаємо найкращих, які склали тест на 100 балів зі 100 можливих, це: Січкар Юлія, Артикова Орина, Функ Мар’яна та Гузар Олесь.

    

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (23.06.2017)
Переглядів: 105
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz