Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [349]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Klym
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Регіональний конкурс «Студент року» у Млинові

17 травня 2018 року на базі Млинівського державного технолого-економічного коледжу відбулося засідання регіональної студентської ради та конкурс «Студент року» за участю студентів аграрних коледжів Волині, Рівненщини та Львівщини. На засіданні, у якому взяли участь студенти Горохівського коледжу ЛНАУ Майко Назар та Шлапак Ігор,  зі звітом про проведену роботу виступив голова регіональної студентської ради, а також за рішенням студентів було визначено, що наступне засідання ради відбудеться  у Горохівському коледжі ЛНАУ. Тож чекаємо восени гостей!

Конкурс «Студент року» розпочався вітальним словом директора Млинівського коледжу В.Р. Яцевича, який зауважив, що в майбутньому саме студенти зможуть змінити країну на краще і кому ж. як не молоді, вирішувати проблеми в селі.  Ведучі конкурсу урочисто оголосили про початок свята, першим конкурсом якого було представлення. У ньому студенти презентували себе як особистостей та обрані професії. Інтелектуальний тур конкурсу включав 10 питань з історії культури Київської Русі. Найбільш емоційним та яскравим видався третій тур «Моє хобі». Глядацька аудиторія зі щирими оплесками зустрічала учасників, які представляли свої таланти у різних мистецьких жанрах.  Майко Назар,  студент ІІІ курсу технологічного відділення, голова студради нашого коледжу, був єдиним представником чоловічої статі серед учасників конкурсу і зривав чи не найбільше овацій після кожного свого виступу.  Переможцем конкурсу стала студентка Млинівського державного технолого-економічного коледжу.

Конкурсна програма завершилась нагородженням учасників дипломами за участь в регіональному конкурсі «Студент року» та пам’ятними сувенірами на згадку про Млинів.

    

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (25.05.2018)
Переглядів: 139
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz