Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [269]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Практика горохівських студентів у Польщі: нові знання і нові враження

Відповідно до договору про співпрацю між Горохівським коледжем Львівського НАУ та Спілкою сільськогосподарських шкіл у м. Смоляйни (Польща) влітку минулого року 10 студентів коледжу проходили виробничу практику у фермерських господарствах Ольштинського повіту Варміно-Мазурського воєводства. Серед інших, Вадим Горбань, Богдан Адамчук, Анатолій Гринішин, Роман Голюк, Катерина Харчук, Роман Цехош, Микола Шеремета, які здобувають фах техніка-технолога в галузі тваринництва, Анастасія Ляш, Юрій Черній, Володимир Приходько, які  мають намір стати фахівцями з ведення фермерського господарства, виявили бажання ознайомитися з досвідом агробізнесу в Польщі.

    

Виробнича практика за кордоном надає значні переваги у подальшому навчанні студентів та їх професійному становленні. На практиці у фермерських господарствах Польщі студенти коледжу отримали практичні навички, досвід і знання у роботі за фахом, набули впевненості у власних силах, набули особистих і професійних знайомств, які можуть виявитися корисними у майбутньому.

Для більшості студентів-практикантів це була перша поїздка за кордон. Завдяки їй вони ознайомилися з національними традиціями, мовним і культурним середовищем, так як всі вони проживали у польських сім'ях на рівних з їх власними дітьми умовах.

    

      

    

Наші студенти мали змогу на протязі двох місяців ознайомитися з організацією господарювання на фермах, новими технологіями в рослинництві і тваринництві, енергоощадними технологіями та програмами в рамках проектів за фінансового сприяння Європейського Союзу.

Польські наставники, Гановефа і Кшиштоф Олевінські (голова батьківського комітету агрошколи в Смоляйнах), Єва і Войцех Йончик з Гажевка, Єва і Здіслав Коровай, Анджей Олевінські з Святок, Катежина і Даніель Маліцькі з Ковальвів, Данюта і Януш Ралишки з Коніт, не лише дозволяли, але й заохочували горохівських студентів брати участь у всіх технологічних процесах, пов'язаних із збором зернових, заготівлею зелених кормів, утриманням та доїнням корів, інших роботах відповідно до фаху.

Студенти мали можливість ознайомитися з кращими зразками сільськогосподарської техніки, з роботою автоматизованих доїльних систем на тваринницьких фермах, комп'ютерною діагностикою, систематизацією та обліком продуктивності великої рогатої худоби тощо.

    

    

    

Власники ферм разом з директором Спілки аграрних шкіл Йоанною Мазюк організували українським студентам пізнавальні екскурсії, зустрічі з польськими учнями аграрної школи. А Йоанна Міхальська, заступник старости Ольштинського повіту, на урочистостях з нагоди початку нового навчального року у головному корпусі Спілки сільськогосподарських шкіл у Доброму Місті  вручила всім нашим студентам сертифікати про проходження практики в господарствах Польщі.

    

Польська сторона задоволена розвитком співпраці з Горохівським коледжем ЛНАУ і в черговий раз запрошує десять студентів на літню ознайомлювальну практику.

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (10.03.2017)
Переглядів: 57
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz