Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [272]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Підведення підсумків і захист курсових робіт

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ І ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ

ЗІ    СПЕЦІАЛЬНОСТІ «КОМЕРЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ»

 

Захист курсових робіт – це водночас і свято для студентів, і хвилювання, і підсумок та презентація власних досліджень

за обраною тематикою

В умовах реформування освіти сучасних підходів вимагає і контроль та оцінювання якості виконання курсових робіт студентами. Оцінний контроль повинен не лише позитивно впливати на якість навчальної діяльності студентів; об’єктивно висвітлювати рівень їх навченості, він має сприяти розвиткові й вихованню студентів. Контролювання й оцінювання знань, умінь і навичок студентів повинно виконувати всі три  функції: освітню, організаційну й виховну, які властиві навчально-виховному процесу в цілому.

         

Важливо все:  розуміння і творча співпраця між викладачем і студентом, вибір актуальної і цікавої для студента теми, складання плану курсової роботи, пошук необхідної інформації, її систематизація, узагальнення, висновки, своєчасність і якість оформлення, презентація виконаної роботи. Тут одним з «золотих правил» для викладача стає принцип «Не нашкодити», дати можливість студентам  самостійно і творчо підійти до розробки і висвітлення власного дослідження, але опираючись на наукові основи.   Методична порада викладача, добре слово служать майбутньому фахівцю моральною підтримкою, дають поштовх і стимул для ретельної підготовки до захисту перед великою кількістю студентів і викладачів.

         

Максимальна відкритість і прозорість проведення захисту курсових робіт, можливість чисельної аудиторії  поставити студенту запитання формує людину – оптиміста, у якої не вичерпується віра у торжество справедливості, істини, добра, розуму, і справжнього професіонала, сприяє розвитку комунікативних компетенцій особистості.

І хоча не всі  студенти групи К-34 одержали відмінні оцінки, кожен з них узяв для себе набагато більше: досвід,  нові знання, професійні цінності, повагу і подяку від присутніх, позитивні враження, віру у власні здібності.

         

 

Завідувач навчально-виробничою практикою коледжу                                                                                  Савченко С.О.

 

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (17.04.2015)
Переглядів: 215
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz