Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [362]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Підготовка до виборів ректора ЛНАУ

У Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету відбулося голосування за представників з числа штатних працівників, які не є педагогічними та науково-педагогічними працівниками, та студентів усіх відділів, що мають право брати участь у виборах ректора Львівського національного аграрного університету.

Виборні представники, що мають право брати участь у виборах ректора Львівського національного аграрного університету, обиралися прямим таємним голосуванням. Переважною більшістю голосів (понад 86%) обрано 14 представників з числа студентської молоді та 8 працівників (за яких усі присутні на зборах проголосували одноголосно), яким делеговано повноваження голосувати 25 жовтня 2017 року на виборах ректора ЛНАУ. 

Підрахунок голосів здійснювався  дільничною виборчою комісією в присутності усіх учасників зборів з числа штатних працівників, які не є педагогічними та науково-педагогічними працівниками, а також в присутності студентів дільничною виборчою комісією, яка обиралася з числа студентів. Зборами відкритим голосуванням схвалено результати обрання виборних представників.

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (27.09.2017)
Переглядів: 159
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2019

Зробити безкоштовний сайт з uCoz