Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [269]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Педагогічна майстерність викладача

Урок – «клітинка» педагогічного процесу.
В ньому, як сонце у краплі води,

відтворюються всі його сторони.

 М. Скаткін

15 листопада  2016 року у кабінеті «Інформатики та комп’ютерної техніки» викладач циклової комісії  обліково-економічних дисциплін, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії Савченко Світлана Олексіївна провела для викладачів коледжу майстер-клас на тему:  «Ознайомлення з національними стандартами на м’ясо, рибу, мед, яйця» з дисципліни «Стандартизація продукції тваринництва».

Цього року методичний досвід викладачі коледжу демонструють під час проведення навчальних занять з групою студентів, що дає можливість представити власний досвід і апробувати його, активізувати навчання,  зробити детальний аналіз заняття та змін в освітній діяльності, передати молодим викладачам кращі надбання  досвіду.

    

    

Під час заняття викладач прагнула показати роль інформаційних технологій в сучасному занятті і засвоєнні знань, пошук власної траєкторії для створення найсприятливіших умов і задоволення запитів студентів.

 Світлана Олексіївна намагалася подати нові стратегії розвитку навчання та партнерської педагогіки – формування навчального закладу, який створює для кожної дитини ресурс її особистісного розвитку, підтримує бажання навчатися, оцінює досягнення, а не помилки. Викладач використала сучасні методи та техніки інтерактивного навчання: вдало продумані презентації, мозковий штурм, зворотний зв’язок, обговорення у малих групах, брейн ринг, планування подальших дій. Світлані Олексіївні вдалося поєднати практичне навчання з наукою, змінити основне джерело мотивації до навчання, воно стало внутрішнім: це інтерес самого студента, його професійна орієнтація.

    

   

Напрямком діяльності викладача-методиста є реалізація творчого потенціалу в інноваційному процесі, гуманістична спрямованість, де людська особистість визначається найвищою цінністю. Світлана Олексіївна охоче пішла на експеримент,  була відкритою для публічного обговорення, аналізу отриманих результатів і власного індивідуального стилю роботи, осмислення педагогічних інновацій.

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (22.11.2016)
Переглядів: 118
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz