Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [362]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Остання шана Педагогу

Остання шана Педагогу

Собуцька Людмила Анатоліївна народилась 3 лютого 1950 року в селі Красів Горохівського району. Після закінчення школи вступила на філологічний факультет Луцького педінституту, який закінчила у 1971 році. Свій трудовий шлях розпочала у Мислинівській школі на посаді організатора позакласної та позашкільної роботи, а з 1977 року – на посаді вчителя української мови та літератури, зарекомендувавши себе ініціативним фахівцем, що добре знає і любить педагогічну працю. В цей період Людмила Анатоліївна працювала лектором товариства «Знання», досвід її роботи вивчався районним методичним кабінетом.

З 1983 року Людмила Анатоліївна працювала в Горохівському радгоспі-технікумі на посадах вихователя гуртожитку та викладача української мови і літератури, а з 2000 р. по 2005 р.– на посаді заступника директора з виховної роботи. За роки професійної діяльності Людмила Анатоліївна творчо підходила до викладання української мови та літератури, формуючи у студентів практичні навички усного та писемного спілкування в колективі та розвиваючи комунікативні здібності. Як заступник з виховної роботи, вона забезпечувала організацію планів щодо проведення виховних заходів, спрямованих на розвиток у студентської молоді національної гідності, засвоєнню загальнолюдських та національних цінностей.

Собуцька Людмила Анатоліївна назавжди залишиться в пам’яті та серцях усіх, хто її знав, як мудра, вимоглива та доброзичлива людина, яка відзначалась високим рівнем культури і користувалась повагою серед викладачів та студентів.

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (25.06.2018)
Переглядів: 98
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2019

Зробити безкоштовний сайт з uCoz