Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [269]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Обласні методичні об’єднання викладачів економічних та технічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а.

16 жовтня в нашому навчальному закладі відбулися одразу дві важливі події: обласне методичне об’єднання викладачів економічних дисциплін та обласне методичне об’єднання викладачів технічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Волинської області.

    

 Учасників методичних об’єднань  вітав директор нашого коледжу М.І.Нарихнюк. 

         

 Викладачі економічних дисциплін  в ході засідання за круглим столом обговорили питання розвитку творчих здібностей студентів засобами креативного навчання та  використання інформаційних технологій в процесі викладання економічних дисциплін. Логічним продовженням розгляду цих питань став тренінг, організований та проведений викладачем – методистом, головою циклової комісії економічних дисциплін М.О. Долінською.

         

         

       

Викладачі технічних дисциплін мали можливість обговорити нові підходи до організації і проведення лабораторних занять з дисциплін циклу професійної підготовки і роль інноваційних технологій у вдосконаленні навчального процесу.

В актовій залі коледжу відбувся конкурс «Кращий за професією», який організували та провели викладачі технічних дисциплін  І.О.Лотоцький, голова циклової комісії технічних дисциплін коледжу, та Р.Й.Вовк, заступник директора з навчально-виробничої роботи. Конкурс дав можливість студентам груп А-31 та А-32 продемонструвати всім присутнім свої знання та вміння з дисциплін циклу професійної підготовки. Переможцем конкурсу стала команда групи А-32.

         

         

         


 Учасники обласних методичних об’єднань мали можливість відвідати виставку  студентської творчості «Своїми руками творимо красу».

 

 

 

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (25.10.2013)
Переглядів: 327
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz