Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [269]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Незнання прав не звільняє людину від відповідальності!

Саме під таким гаслом з 7 по 13 грудня у коледжі проходив  Всеукраїнський тиждень права, метою якого є формування правосвідомості загальної та правової культури, особистісних якостей майбутніх фахівців.

Важливими заходами тижня були тематичні бесіди, диспути, лекції: «Основні права та свободи громадян України», «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Правова система держави: проблеми формування та перспективи розвитку», «Захист прав громадян при затриманні працівниками поліції».

В заходах взяли участь працівники кримінальної поліції у Горохівському районі в особі старшого сержанта Лапків С.С., заступник начальника Центру з надання правової допомоги Челядин О. І., заступник директора з виховної роботи Білик С.В., завідувач бухгалтерським відділенням та викладач правознавства Наглюк Г.Г.

Змістовно та цікаво оформили книжкову виставку та презентацію видань з даної тематики працівники бібліотеки Гончарук С.В., Дуб’юк К.П. та Сергєєва І.М. Не менш важливу роль у правовому вихованні відіграє й студентська рада коледжу, захищаючи права та інтереси студентів.

Ми вважаємо, що знання прав і вміння ними користуватися дає змогу зменшити кількість злочинів. Такі заходи сприяють не тільки розширенню правових знань студентів, але й формують вміння співвідносити норми моралі і права в житті, а також дає змогу зменшити кількість правопорушень у коледжі.

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (22.12.2016)
Переглядів: 54
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz