Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [269]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Науково-практична конференція "Українсько-польські відносини в контексті сучасної європейської інтеграції"

24 квітня 2013 року у навчально-виховному комплексі  "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – гімназія" м. Горохова відбулася науково-практична конференція "Українсько-польські відносини в контексті сучасної європейської інтеграції".

У роботі конференції взяли участь науковці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, учні школи, викладачі та студенти нашого коледжу: заступник директора з навчальної роботи Жельчик О.М., заступник директора з навчально-виробничої роботи Вовк Р.Й., завідувач методичного кабінету Войтович Л.Г., викладач філологічних дисциплін Кузьмук О.М., студенти агрономічного відділення Суднік С., Олексюк С., Воляник В., Гнатюк І. та студенти технологічного відділення Хомюк А., Мельничук Т., Кузьмич С.Цікавою та пізнавальною для присутніх на конференції була науково-дослідницька робота "Горохівський палацово-парковий ансамбль Валеріана Стройновського, як один із центрів культури Волині та Польщі кінця XVIII – першої чверті ХІХ ст." О. М. Жельчика.


Досвідом проходження виробничої практики у фермерському господарстві Республіки Польща поділився студент агрономічного відділення Суднік С. Тема його виступу була "Міжнародне співробітництво в плані підготовки висококваліфікованих молодших спеціалістів для агропромислового комплексу між Горохівським коледжем ЛНАУ та спілкою сільськогосподарських шкіл ім. І.Красіцкого м. Смоляйни Республіки Польща".

         

Конференція була проведена на високому науковому рівні і сприяла формуванню у молодого покоління національно-культурної свідомості, вивчення історико-культурних надбань України в контексті євроінтеграційних процесів.

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (26.04.2013)
Переглядів: 279
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz