Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [269]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Моніторинг якості знань студентів коледжу

МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ЗНАНЬ

СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ

В Горохівському коледжі Львівського НАУ у квітні поточного року Міністерством аграрної політики і продовольства України був проведений незалежний замір знань із визначення рівня підготовки майбутніх фахівців.

З метою забезпечення об’єктивності та прозорості даного моніторингу замір знань студентів проводився у формі дистанційного комп’ютерного тестування через Інтернет  в режимі on-line з відповідним відеоспостереженням за процесом зі сторони контролюючих органів. Комп'ютерна програма із  понад 1200 запитань і завдань дисциплін професійної підготовки кожному студентові вибирала 60 завдань. При проведенні комп'ютерного тестування присутність викладачів коледжу була повністю обмежена.

Основним завданням незалежного дистанційного тестування було виявлення досягнень і недоліків у навчальному процесі, аналіз об’єктивності оцінювання знань студентів, визначення рейтингу коледжу серед інших аграрних вишів України.

За результатами тестування із 42 студентів-випускників спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва» лише один студент виконав завдання з оцінкою «задовільно»,  інші 41 студент – з оцінками «добре» і «відмінно», середній бал успішності склав 4,4 бала. Серед майбутніх фахівців-агротехніків, які продемонстрували найвищий рівень знань з дисциплін професійної та практичної підготовки,  Босий Ігор, Голощук Тетяна, Демчук Марія, Дмитрук Тарас, Штунь Назар, Киричук Софія, Бондарук Діана, Зубкевич Тетяна  та інші.

Аналізуючи результати дистанційного тестування студентів спеціальності «Бухгалтерський облік», слід відмітити, що із 43 майбутніх випускників лише двоє виконали контрольні завдання з оцінкою «задовільно», всі інші   студенти – з оцінками  «добре» і «відмінно», якісний показник успішності майбутніх бухгалтерів склав 95,3%.

Високі показники успішності та якості знань продемонстрували майбутні фахівці з ведення бухгалтерського обліку: Косинський Іван, Обишук Вадим, Пазюк Алла, Рябова Анна, Панченко Надія, Корнійчук Мар’яна, Лагановський Владислав, Бабій Марія, Долінська Оксана, Тарарай Олег, Тимчук Зоряна,  Томашук Яна,  Янчук Роман та інші.

Показники проведеного моніторингу якості вищої освіти вселяють надію на те, що набуті у навчальному закладі знання та навички випускники коледжу зможуть успішно реалізувати на підприємствах агропромислового комплексу області та успішно продовжити навчання за спорідненими спеціальностями у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

 

Заступник директора

з навчальної роботи                                                              О.М. Жельчик

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (24.04.2014)
Переглядів: 382
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz