Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [343]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Майстри своєї справи

Золотокоса осінь, напоєна різнобарв`ям кольорів, теплом та першою прохолодою, багата не лише на урожай на полях, але й на різноманітні освітні заходи. Одним з них є «Куратор групи 2018», який відбувся 11 жовтня 2018 року на базі Володимир-Волинського аграрного коледжу.

У регіональному етапі конкурсу взяли участь представники дев`яти аграрних  навчальних закладів Волинської, Рівненської та Львівської областей. Учасницею конкурсу «Куратор групи 2018» від Горохівського коледжу ЛНАУ була Савченко Світлана Олексіївна, куратор групи Т-21, яка має великий досвід роботи і за свою педагогічну діяльність випустила дев`ять академічних груп.

Учасники конкурсу вкотре довели, що куратор є ключовою фігурою під час проведення виховної роботи, а ще він повинен стати не лише наставником, але й другом студентів, якому довіряють. Всі учасники конкурсу на високому рівні презентували свою роботу як куратора навчальної групи і  роль у формуванні особистості. Одним із цікавих моментів було представлення проектів, які мали різноманітні напрями: благодійна діяльність, електрозбереження, екологічний, здоров`язберігаючі технології, соціальна активність студентів. Куратори також демонстрували цікаві відеоматеріали виховних годин, літописів груп, яскравих моментів з життя студентів.

В офіційному відкритті взяв участь директор Володимир-Волинського агротехнічного коледжу Коновалюк О.В., голова конкурсної комісії. У складі конкурсної комісії працювали Лепеха І.О., завідувач кабінету соціально-гуманітарної та виховної роботи ДУ НМЦ «Агроосвіта» та представники Володимир-Волинського  управління освіти, молоді та спорту.

За результатами оцінювання призові місця здобули представники Мирогощанського аграрного коледжу, Рівненського аграрного коледжу та Володимир-Волинського агротехнічного коледжу. Савченко С.О. гідно представила свою роботу і нагороджена Подякою за фахову майстерність та участь у регіональному конкурсі «Куратор групи 2018».

Лепеха І.О. подякувала всім керівникам навчальних закладів за співпрацю, заступникам директорів з виховної роботи за поширення кращого досвіду з виховної роботи та  учасникам конкурсу за участь та креативність у роботі, наголосивши, що наше суспільство потребує високоосвічених, ініціативних, заповзятливих людей,  здатних творчо реформувати наше суспільство, і у цьому вихованні допоможуть саме такі куратори і викладачі, які своїм прикладом запалюють і виховують майбутнє покоління.

Всі учасники конкурсу вдячні педагогічному колективу Володимир-Волинського технічного коледжу за гостинність,  доброзичливість та підтримку.

ФОТО

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (16.10.2018)
Переглядів: 44
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz