Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [362]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

«Кращі студенти року-2018»

Традиційно в літню сонячну пору Горохівський коледж ЛНАУ підводить підсумки навчально-виховної роботи за рік, аналізуючи участь студентів в науково-практичних конференціях та олімпіадах, у роботі студентської ради, у художній самодіяльності, спортивних змаганнях тощо. Саме тому щорічна церемонія нагородження «Кращі студенти року» є, без сумніву, улюбленим святом студентів, адже багато з них отримують грамоти у різних номінаціях за високі здобутки та досягнення.

Цьогоріч захід відбувся 19 червня в актовій залі коледжу. До нагородження було представлено  85 студентів у номінаціях: «Лідери навчання», «Громадські діячі року», «Науковці року», «Спортсмени року» та «Таланти року». Оголошували номінантів О.М. Генсецька, заступник директора з навчальної роботи; Л.Г. Войтович, методист коледжу; Л.О. Прик, керівник фізичного виховання, С.В. Білик, заступник директора з виховної роботи та О.В. Рендюк, голова студентського профкому. Директор коледжу О.М. Жельчик нагороджував студентів грамотами, характеризуючи їх здобутки та бажаючи нових звершень і успіхів.

Разом з тим, було нагороджено й студентів, що стали переможцями конкурсів на кращу стіннівку та твір, що проходили в рамках відзначення у коледжі дня охорони праці наприкінці квітня. Грамотами нагородила студентів С.О. Савченко, викладач дисципліни «Охорона праці» та голова профкому викладачів та працівників коледжу.

Яскравим доповненням церемонії нагородження стали виступи наших «зірочок» - Віти Щербини, Надії Шлапак, Людмили Чижук, Юліани Рибки, а також танцювального та вокального колективів коледжу.

Щиро радіємо успіхам наших студентів та гордимося їхніми перемогами!

ФОТО ЗІ СВЯТА

 

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (20.06.2018)
Переглядів: 224
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2019

Зробити безкоштовний сайт з uCoz