Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [228]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Кращі студенти коледжу – 2016

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, у нашому коледжі відбулась чудова подія: в  актовій залі проходила церемонія нагородження кращих студентів коледжу за підсумками навчально-виховного процесу 2015-2016 н.рр.  Ідея проведення цього заходу виникла у в.о. директора коледжу Олега Миколайовича Жельчика, на що схвально відгукнулись студпрофком та студентська рада. Тож спільними зусиллями дирекції, завідувачів відділень та студентського колективу було організовано справжнє свято, яке, маємо надію, стане доброю традицією і збиратиме щороку у цю ж пору в дружному колі нашу велику студентську родину.

Нагородження студентів проходило у п’яти номінаціях:

  • «Лідери року»,
  • «Кращі у навчанні»,
  • «Науковці року»,
  • «Спортивні команди року»
  • «Таланти року».

    

    

У номінації «Лідери року» було представлено: Олену Пушинську (Б-31), Назара Борща (Т-31), Романа Думич (ОТ-31) та Ілону Саверин (А-42).

    

    

«Кращими у навчанні» стали: Олесь Гузар (Б-21), Ангеліна Шостак (Б-31), Олеся Дядюк (Б-32), Марина Крук (А-11), Микола П’ятачук (А-32), Олександр Русюк (А-32), Андрій Найдюк (А-42), Володимир Сусь (А-41), Тетяна Демчук (А-42), Ірина Хомик (А-41), Юрій Геліч (Т-42), Вадим Дідіцький (Т-42), Андрій Смалько (ОТ-41), Дмитро Богонос (ОТ-41).

    

    

У номінації «Науковці року» було відзначено: Катерину Синицю (Б-11), Володимира Петрощука (А-11), Дмитра Горбаня (Б-31), Ірину Зубко (Б-31), Ангеліну Шостак (Б-31), Тетяну Синицю (Б-31), Аліну Клеху (Б-31), Ганну Шільберг (Б-32), Ірину Шишкову (К-34), Ірину Шоломович (К-34) та Мар’яну Антонюк (Т-31).

    

    

Звання «Спортивні команди року» були удостоєні:

  • збірна команда дівчат з волейболу у складі: Катерини Колюсь (Т-42), капітана команди, Наталії Ковальчук (Т-31), Олени Кусик (Т-31), Катерини Зубко ( А-31), Олени Рижук (А-22), Євгенії Новосад (Т-32), Маргарити Гасиджак (А-21), Ольги Юнакевич (ОТ-21), Галини Харчук (ОТ-11), Анастасії Вознюк (Т-21);
  • збірна команда юнаків з міні-футболу у складі: Романа Хринюка (ОТ-21), капітана команди, Романа Цехоша (Т-31), Вадима Дрозди (А-21), Богдана Колесника (А-41), Вадима Гавора (Т-32), Назара Трачевського (Б-11), Олександра Самойліча (А-31), Андрія Чабана (Т-42), Романа Колодія (А-11), Віктора Пилюка (А-22);
  • збірна команда дівчат з легкоатлетичного кросу  складі: Марії Точенюк (Б-32), Анастасії Сахнюк (Т-31), Ольги Юнакевич (ОТ-21) та Вікторії Дубик (Б-11);
  • збірна команда юнаків з легкоатлетичного кросу у складі: Олександа Мороза (ОТ-21),капітана команди, Івана Собчука (А-21) та Олександра Пристанця (А-11);
  • збірна команда з армспорту у складі: Вадима Кузьмича (ОТ-41), капітана команди, Ольги Чулаєвської (К-34) та Миколи Ліщука (А-31).

    

«Талантами року» було названо: Назара Трачевського (Б-11), Назара Борща (Т-31), Аліну Джигу (Т-31), Яну Сусь (Б-21), Анну Кашубу (Б-21), Оксану Сидорук (Б-21), Світлану Вінчук (А-42), Марію Машину (Т-21), Марію Сергійчук (Т-21), Галину Ремізовську (Т-21), Руслану Утєшеву (Т-21), Іванну Туруцьку  (Т-21), Богдана Адамчука (Т-32), Андрія Зуська (Т-32), Богдана Бондю (А-21), Юрія Мельничука (А-41), Івана Зуська (Т-42), Дмитра Гідію (Т-42), Ольгу Киричук (Т-42) та Марію Шахно (Т-42)

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (06.06.2016)
Переглядів: 122
Форма входу


Погода

Корисні посилання



 




Copyright MyCorp © 2017

Зробити безкоштовний сайт з uCoz