Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [343]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

КОНСТРУКТИВНИЙ ДІАЛОГ СТУДЕНТІВ ТА АДМІНІСТРАЦІЇ

Напередодні Дня студента, 14 листопада, відбулась зустріч у вигляді відкритого діалогу студентського активу з адміністрацією коледжу.  Від позиції та активності членів студради та студпрофкому залежить, наскільки якісно буде забезпечуватись захист прав та інтересів студентів, зокрема стосовно організації навчального процесу, створення умов для самостійної підготовки, покращення умов для проживання і відпочинку студентів, стимулювання діяльності гуртків, студій, секцій, клубів, забезпечення інформаційної, правової, психологічної та фінансової допомоги студентам, пропаганди здорового способу життя, запобігання вчиненню студентами правопорушень.

Саме ці та інші питання були предметом змістовного обговорення під час круглого столу. Приємно відзначити те, що студентська молодь Горохівського коледжу, об’єднавшись в органи студентського самоврядування, обстоює інтереси студентства, гуртує однодумців для занять благодійністю, спортом, художньою самодіяльністю, тим самим сприяючи не лише цікавому дозвіллю, а й всебічному саморозвитку.

Адміністрація коледжу, в свою чергу, завжди відкрита для обговорення та радо бере участь у реалізації будь-яких цікавих студентських ініціатив.

    

    

    

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (21.11.2017)
Переглядів: 120
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz