Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [362]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

ХХ Зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття» в місті Умань

З 6 по 8 червня на базі Уманського НУС проходив ХХ Зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття». Волинську делегацію у ньому представили: студент Горохівського коледжу ЛНАУ Майко Назар, студентка Володимир-Волинського агротехнічного коледжу Федюк Анна, студентка Рожищенського коледжу ЛНУВМ і БТ ім. С.Гжицького  Власюк Катерина та керівник делегації С.В. Білик, заступник директора з виховної роботи.

Програма зльоту була цікава, насичена та включала: урочисте відкриття, агрополітичні дебати та конкурс «Стратегічний розвиток аграрного сектору – бачення молодих українських спеціалістів», організовані Науково-методичним центром «Агроосвіта» за методичної підтримки з боку проекту «Німецько-український політичний діалог» та роботу у секціях. У роботі секції «Студентське самоврядування. Що ми можемо змінити?», у якому взяв участь студент коледжу Майко Назар, розглядалися питання про студентське самоврядування, стратегії його розвитку, досягнення. Проблеми та перспективи. Представники студентської ради провели акцію «Подаруй дитині радість», відвідавши обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Цікавою та пізнавальною для студентів була екскурсія в Уманському тепличному комбінаті, де вони ознайомились з технологічним процесом вирощування овочів. Справжню душевну насолоду учасники зльоту отримали в Національному дендрологічному парку «Софіївка», де екскурсію проводили студенти Уманського НУС. 

Цьогоріч уперше в рамках зльоту проходив Всеукраїнський фестиваль художньої творчості «Софіївські зорі», у якому виступили Йонатан Давидюк і танцювальний колектив «Дружба» Володимир-Волинського агротехнічного коледжу, які яскраво представили Волинську область.

Нові зустрічі, знайомства між делегаціями областей, привітання гостей заходу, вечір «Під Софіївськими зорями», концертні програми – це приємні неповторні спогади про зліт молоді в чарівному місті Умань.

    

    

    

    

    

    

    

    

    

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (15.06.2018)
Переглядів: 72
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2019

Зробити безкоштовний сайт з uCoz