Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [318]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

ІV Регіональна студентська наукова конференція «Молодь та соціально-економічні перетворення в АПК» відбулася

22 травня 2018 року у Горохівському коледжі ЛНАУ відбулася ІV Регіональна студентська наукова конференція «Молодь та соціально-економічні перетворення в АПК». У конференції взяли  участь студенти  Горохівського коледжу ЛНАУ, Львівського національного аграрного університету, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, Національної академії державного управління при президентові України та учні Навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» м. Горохів. Почесними гостями конференції були Годик Віктор Леонідович, міський голова м. Горохів, Ковальчук Наталія Василівна, секретар Горохівської міської ради, Завірюха Петро Данилович, кандидат сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедрою генетики, селекції та захисту рослин  Львівського національного  аграрного  університету, випускники Горохівського коледжу, зараз наукові співробітники  Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького: Голодюк Ігор Петрович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент,  Душка Віталій Іванович, кандидат економічних наук, доцент, Бойко Андрій Олександрович, доцент кафедри технології виробництва молока і яловичини, Зінчук Володимир Володимирович, директор НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – гімназія» м.Горохів та заступник директора з навчальної роботи НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – гімназія» м.Горохів Чонка Неоніла Євгеніївна.

Тематика наукових досліджень учасників Конференції була надзвичайно актуальною і різносторонньою. Це і дослідження фінансово-економічних проблем підприємств АПК на сучасному етапі, і проблем впровадження нових технологій агропромислового виробництва в галузі рослинництва та тваринництва. Цікавими були виступи студентів з питань раціонального природокористування, охорони навколишнього середовища та безпеки продукції АПК. Бурхливе обговорення викликали  дослідження, що їх представили студенти в секції "Студентське самоврядування: виховання лідерських якостей майбутнього спеціаліста".

За результатами роботи конференції було названо авторів кращих студентських наукових робіт та  визначено  переможців.

У секції «Фінансово-економічні проблеми розвитку підприємства АПК та шляхи їх вирішення» призові місця зайняли студенти Горохівського коледжу ЛНАУ:

 

І місцеШлапак Надія, студентка ІІІ курсу бухгалтерського відділення (науковий керівник:  Шелін С. В., викладач обліково-економічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)

ІІ місцеВакулюк Софія, студентка ІІІ курсу бухгалтерського відділення (науковий керівник: Галтман Т.В., викладач обліково-економічних дисциплін, спеціаліст І категорії)

ІІ місце - Матвіїшин Богдан, студент ІV курсу агрономічного відділення (науковий керівник: Воляник О.М., викладач обліково-економічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)

ІІІ місцеСиниця Катерина, студентка ІІІ курсу бухгалтерського відділення (науковий керівник: Савченко С.О., викладач технологічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)

ІІІ місце - Калінович Роман, студент ІІ курсу  технологічного відділення (науковий керівник: Долінська М.О. - викладач економічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)

ІІІ місце - Рибка Юліана, студентка ІІІ курсу технологічного відділення (науковий керівник: Рибка Н.В. – викладач економічних дисциплін, спеціаліст І категорії)

 

У секції «Нові технології виробництва продукції тваринництва» призові місця зайняли:

І місце – Боса Вікторія, студентка ІІІ курсу технологічного  відділення (науковий керівник: Загоруйко Н.С., викладач технологічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії)

І місце – Степанюк Володимир, учень  10-Г класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія» м. Горохів (науковий керівник: Волощук В.Ф., учитель географії, економіки, учитель-методист)

ІІ місце – Цар Василь, студент ІV курсу технологічного  відділення (науковий керівник: Крисюк Л.Я., викладач технологічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії)

ІІ місце – Харчук Катерина, студентка ІV курсу технологічного  відділення (науковий керівник: Гайда Г.М., викладач економічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії)

ІІІ місце – Кукевич Наталія, студентка ІІІ курсу технологічного  відділення (науковий керівник: Швед В.О., викладач технологічних дисциплін, спеціаліст І категорії)

 ІІІ місце – Вознюк Анастасія, студентка ІV курсу технологічного  відділення (науковий керівник: Сальникова Г.А., викладач технологічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії)

 

У секції «Сучасні технології в галузі рослинництва: проблеми та перспективи впровадження» призові місця зайняли студенти:

І місце – Качмар Олексій,  студент V курсу факультету агротехнологій і екології  Львівського національного аграрного університету (науковий керівник: Завірюха П.Д.,  кандидат  сільськогосподарських наук, професор, завідуючий кафедрою генетики, селекції та захисту рослин)

 ІІ місце – Ковач Ольга, студентка ІV курсу факультету агротехнологій і екології  Львівського національного аграрного університету (науковий керівник: Завірюха П.Д.,  кандидат  сільськогосподарських наук, професор, завідуючий кафедрою генетики, селекції та захисту рослин)

ІІІ місце  - Захарук Михайло, студент ІІ курсу агрономічного відділення (науковий керівник: Нарихнюк М.І., викладач агрономічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)

 

У секції «Раціональне природокористування, охорона навколишнього середовища та безпека продукції АПК» призові місця зайняли студенти:

І місце – Оліщук Марія, студентка І курсу бухгалтерського відділення, Чирський Андрій, студент І курсу агрономічного відділення (науковий керівник: Войтович Л.Г., викладач загальноосвітніх дисциплін,  спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)

І місце – Пилипчик Юлія,  студентка ІІІ курсу технологічного відділення (науковий керівник: Савченко С.О. викладач технологічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)

ІІ місце  - Радкевич Соломія, Самозван Тетяна, студентки ІІ курсу технологічного відділення (науковий керівник: Войтович Л.Г., викладач загальноосвітніх дисциплін,  спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)

ІІ місце – Кондратюк Аліна, студентка ІІ курсу бухгалтерського відділення (науковий керівник: Жельчик Г.М., викладач природничих дисциплін,  спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)

ІІІ місце – Мохончук Максим, студент І курсу агрономічного відділення   (науковий керівник: Гель Н.І., викладач агрономічних дисциплін,  спеціаліст І категорії)

ІІІ місце – Ковтун Катерина, студентка ІІ курсу бухгалтерського відділення (науковий керівник: Ковтун Л.А., викладач іноземних мов,  спеціаліст вищої категорії)

 

У секції «Студентське самоврядування: виховання лідерських якостей майбутнього спеціаліста» призові місця вибороли такі учасники конференції:

І місце – Майко Назар, студент ІІІ курсу технологічного відділення, голова студентської ради (науковий керівник: Білик С.В., заступник директора з виховної роботи)

І місце – Камельчук Неоніла, студентка І курсу агрономічного відділення (науковий керівник: Киричук В.Ф., викладач  загальноосвітніх дисциплін,  спеціаліст вищої категорії)

ІІ місце – Антков’як Дмитро, студент І курсу агрономічного відділення (наукові керівники: Здинюк М.О., викладач філологічних дисциплін,  спеціаліст вищої категорії, викладач-методист; Полігас О.М., викладач суспільних дисциплін, спеціаліст І категорії)

ІІ місце – Кузьмич Інна, студентка ІІІ курсу технологічного відділення (науковий керівник: Наглюк М.П., вихователь гуртожитку, спеціаліст вищої категорії, вихователь –методист) 

ІІ місце – Щигол Богдан, студент ІІІ курсу агрономічного відділення (науковий керівник: Пундик І.О., викладач загальноосвітніх дисциплін,  спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)

ІІІ місце – Пікуль Надія, студентка І курсу бухгалтерського відділення (науковий керівник: Івашко С.Б., викладач іноземної мови,  спеціаліст І категорії)

ФОТО КОНФЕРЕНЦІЇ

Вітаємо переможців!

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (25.05.2018)
Переглядів: 149
Форма входу


Погода

Корисні посилання



 




Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz