Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [272]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Інтеграція України в Європу

04 червня 2014 року в Горохівському коледжі ЛНАУ відбулася конференція на тему: "Інтеграція України в Європу – ключова ланка переходу до відкритого демократичного суспільства".

Характерною рисою сучасного світового розвитку країн є активізація інтеграційних процесів у світі та Європі зокрема. При цьому, навіть, ті країни, які не входять до складу інтеграційних об'єднань, неминуче відчувають на собі їх відчутний вплив. Після останнього розширення ЄС Україна стала безпосереднім сусідом Євросоюзу. Це відкриває нові можливості для поглиблення співпраці між Україною та ЄС.

Дослідження проблеми інтеграції та співпраці України з ЄС знайшли своє відображення у виступах викладачів соціально-економічних дисциплін коледжу Жельчика О.М., Чечель В.М., Полігас О.М., Ковчуна В.В. та Мурахевич О.Я.

В обговоренні також взяли участь студенти Цехош Роман (Т-11), Горбань Вадим (Т-11), Матвіїшин Михайло та Якубчук Дмитро (Б-21).

    

Зокрема обговорювалися такі питання:

  • "Етапи утворення Євросоюзу";
  • "Угода про асоціацію між Україною та ЄС. Ознайомлення з Угодою про асоціацію";
  • "Україна на шляху до євроінтеграції";
  • "Перспективи вступу України в НАТО";
  • "Проблеми інтеграції України до Євросоюзу".

Узагальнюючи результати дослідження щодо інтеграційних процесів України в контексті даного дослідження слід розуміти, що європейська інтеграція для України є шляхом покращення та модернізації економіки, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника, вільний рух в середині інтеграційного об'єднання кваліфікованої робочої сили, товарів, послуг, факторів виробництва, а також це все передбачає вихід на єдиний спільний ринок. Співробітництво України з ЄС сприятиме наближенню нашої держави до високих європейських стандартів, підвищенню рівня життя та добробуту населення.

    

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (03.07.2014)
Переглядів: 235
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz