Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [272]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

ІІ Регіональна студентська наукова конференція "Молодь та соціально-економічні перетворення в АПК"

У сучасному суспільстві діяльність навчальних закладів залежить від впровадження нових програмних технологій навчання. Тому Горохівський коледж ЛНАУ намагається іти в ногу з часом, адже здійснює підготовку фахівців аграрного сектору у відповідності до вимог стандартів освіти України та потреб сучасного сільського господарства. Тут навчаються ініціативні, талановиті молоді люди, які мають намір досягнути успіху у сфері своєї професії. Тому багатогранна праця педагогічного колективу  коледжу є стимулюючим фактором розвитку професійних надбань, щоб перетворити студента на  високопрофесійного фахівця, творця своєї справи. Набуття  практичних та теоретичних вмінь, оволодіння передовими технологіями навчання та вивчення основ сільського господарства сприяють збагаченню досвіду  студентів та створюють значну перевагу на ринку праці в майбутньому. Значну роль в  цьому напрямку відіграє науково-дослідницька та пошукова робота студентів, результати якої вони мали змогу представити на ІІ Регіональній студентській науковій конференції «Молодь та соціально-економічні перетворення в АПК», яка була проведена 21 травня 2013 року в Горохівському коледжі ЛНАУ . Організаторами конференції виступили Горохівський коледж ЛНАУ, Горохівська районна державна адміністрація, Департамент агропромислового розвитку  Волинської обласної державної адміністрації, Волинський інститут агропромислового виробництва, Волинський обласний благодійний фонд «Європейський вектор», Агропромислова група «Пан Курчак».

Урочистою промовою відкрив конференцію директор коледжу Нарихнюк М.І.. Він привітав учасників конференції та побажав їм успіхів у навчанні та подальшій науково-дослідній роботі. З привітанням до учасників конференції звернулись організатори та гості конференції: Стецюк М.М. – заступник голови Горохівської райдержадміністрації, Пиза О.З. – помічник народного депутата України Мартиняка С.В., Зінчук В.В. – директор  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія» м.Горохів, Голодюк І. П. – кандидат сільськогосподарських наук, доцент Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького,  випускник Горохівського коледжу ЛНАУ.

Цього року участь у конференції взяли студенти та наукові керівники п’яти вищих навчальних закладів Волинської, Рівненської та Львівської областей: Львівського національного аграрного університету, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького,  Володимир-Волинського  агротехнічного коледжу, Рожищенського коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького,  Рівненського державного аграрного  коледжу. До роботи в конференції  долучився навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – гімназія» м. Горохів, договір про співпрацю з яким  було укладено у 2013 році.

На конференцію було подано  54  тези, які висвітлювали проблеми розвитку підприємств АПК та пропонували шляхи їх вирішення. Студенти представили доповіді, які були розподілені у чотири секції за назвами: «Фінансово-економічні проблеми розвитку підприємств АПК та шляхи їх вирішення»,  «Нові технології в галузях АПК: проблеми та перспективи впровадження», «Стан українського села та перспективи його відродження», «Раціональне природокористування, охорона навколишнього середовища та безпека продукції АПК».

Результати роботи було представлено у вигляді збірника тез доповідей  ІІ Регіональної студентської наукової конференції «Молодь та соціально-економічні перетворення в АПК», який було видано завдяки фінансовій підтримці Волинського обласного благодійного фонду «Європейський вектор» в особі президента Ведрич Г.В. та  народного депутата України Мартиняка С.В.

 Найактивніших учасників конференції було нагороджено та відзначено почесними грамотами та подяками Департаменту  агропромислового розвитку  Волинської обласної державної адміністрації.

     

     


     

     

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (29.05.2013)
Переглядів: 267
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz