Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [272]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Горохівський коледж Львівського НАУ відзначив своє шістдесятиріччя

       19 листопада цього року Горохівський коледж ЛНАУ святкував 60-ти річчя від дня заснування.

       На святкування поважного ювілею закладу прибули перший проректор Львівського НАУ Віталій Боярчук, голова райдержадміністрації Любов Матвєєва, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Петриканин, начальник управління АПР райдержадміністрації Микола Панасюк, Горохівський міський голова Віктор Годик, заступник голови обласної ради ВФСТ «Колос» Сергій Скиданюк, директор Спілки сільськогосподарських шкіл в Смоляйнах Варміно-Мазурського воєводства Республіки Польща Іоанна Мазюк.

    

    

За доброю традицією, започаткованою дирекцією коледжу і настоятелем Свято-Миколаївського храму м. Горохова о. Романом, розпочалася ця пам’ятна подія молитвою в каплиці Матері Божої «Благословення хлібів». Духовний наставник разом з церковним хором возніс молитву до Господа з проханням, щоб був мир в Україні. У молитвах були згадані ті, хто відійшов у Вічність – викладачі, працівники і колишні студенти Ігор Сливка і Сергій Феоктистов, які смертю героїв загинули на Сході України у війні проти російських загарбників.

Присутні переглянули виставку робіт студентської творчості, фотоматеріали, наукові праці.

    

Виконуючий обов’язки директора коледжу Олег Жельчик привітав гостей зі святом, розповів історію становлення закладу та людей, які приклали для цього великі зусилля. Сьогодні у закладі навчається 564 студенти, які прагнуть ростити хліб та садити сади. За 60 років навчально-виховного процесу освіту в Горохівському коледжі здобули понад 20 тисяч студентів.

Гордістю коледжу є його випускники, серед яких народний депутат України минулих скликань Катерина Ващук, колишні керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Володимир БлаженчукВасиль Дмитрук,Анатолій Грицюк, голова асоціації фермерів та приватних землевласників Волині Микола Собуцький, знані аграрії Віктор ШумськийВолодимир КучераВалентин ВавриновичТарас ЩерблюкРоман ПритолюкГригорій ШереметаОлег Тарарай  та інші. Є серед випускників коледжу науковці, кандидати сільськогосподарських та економічних наук, доценти, лідери громад та громадських організацій. У таких навчальних закладах закладається фундамент майбутньої еліти України.

    

Багато випускників коледжу проявили себе справжніми патріотами України, із зброєю в руках сьогодні обороняють нашу державу від зовнішнього агресора, оберігають наш мир і спокій. Ігор Сливка та Сергій Феоктистов, випускники коледжу за честь, свободу і суверенітет нашої держави віддали найцінніше – своє життя.

У цей святковий день, випускники Горохівського коледжу ЛНАУ мали можливість подякувати своїм педагогам за навчання, за набуті знання та вміння. «Основне в житті – бути людиною, залишитися вірному тим моральним цінностям, які заклали батьки та викладачі», - звертаючись до педагогів зауважив випускник коледжу Віктор Годик.

Того дня заклад та значну частину його педагогічного складу нагородили цінними подарунками, почесними грамотами та подяками обласної та районної державних адміністрацій, районної та міської ради, департаменту агропромислового розвитку, обласної ради ВФСТ «Колос».

    

В ході урочистостей було продовжено строк дії договору про міжнародне співробітництво Горохівського коледжу із Спілкою сільськогосподарських шкіл в Смоляйнах (Республіка Польща), згідно якого буде здійснюватися обмін студентами, проходження ними виробничих практик в фермерських господарствах Варміно-Мазурського воєводства.

Дарунком учасникам заходу стали музичні виступи студентів і викладачів навчального закладу.

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (02.12.2015)
Переглядів: 208
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz