Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [357]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

День відкритих дверей в Львівському НАУ

29 листопада 2018 року студенти випускних курсів Горохівського коледжу відвідали Львівський національний аграрний університет. В ході зустрічі з ректором університету, академіком НААН України В.В. Снітинським, деканами та науково-педагогічними працівниками економічного факультету та факультету агротехнологій і екології Я.С. Янишиним та В.В. Бальковським, студенти коледжу познайомилися з історією та традиціями, матеріально-технічною базою, кафедрами університету, музеями, творчими колективами та спортивними здобутками закладу вищої освіти.

В ході профорієнтаційного заходу перед студентами коледжу виступили його колишні випускники, які сьогодні здобувають ступінь вищої освіти у Львівському національному аграрному університеті. Студенти ставили запитання про особливості вступу до університету після завершення навчання у коледжі, про навчання в магістратурі, аспірантурі, про умови навчання та проживання. Запитували вони й про можливість займатись художньою самодіяльністю, спортом, про дозвілля загалом.

З хорошим настроєм і вдячністю за гостинність студенти повернулися у Горохівський коледж ЛНАУ для завершення навчання та підготовки до вступу у Львівський національний аграрний університет.

    

    

    

    

    

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (06.12.2018)
Переглядів: 40
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2019

Зробити безкоштовний сайт з uCoz