Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [349]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Klym
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

День відкритих дверей бухгалтерського відділення

У Горохівському коледжі ЛНАУ чимало традицій, але День відкритих дверей – традиція особлива. Коледж гостинно відчинив двері 09.11.2018 р. для всіх бажаючих завітатити до нашої родини, ознайомитись із життям та досягненнями педегогічного колективу. Захід був організований викладачами обліково-економічних дисциплін, студентами  бухгалтерського відділення, їх кураторами, з нагоди Міжнародного дня бухгалтера.

На свято завітали викладачі-наставники, які сьогодні на заслуженому відпочинку: Бородій Л.Ю., Косаківська Є.Л., Даців Г.Д.

Вир цікавих вражень підхопив гостей ще у холі коледжу. Тут були наочно продемонстровані результати педагогічної майстерності викладачів циклової комісії обліково-економічних дисциплін та вміння студентів.

Справжню галерею-виставку стінгазет під назвою «Бухгалтер ХХІ століття» утворили студентські групи бухгалтерського відділення. Привітна яскравість барв креативних ідей подарувала масу позитиву і захоплення відвідувачам. Усі групи підійшли до створення своїх витворів мистецтва досить творчо і відповідально. Кожен намагався вразити новаторством, тому у хід пішли і сучасні цифрові технології і цікаві аплікації. Стінгазети доволі колоритні, наповнені цікавими фактами і інформацією, а деякі містять загадки і кросворди.

Доволі незвичною була виставка технічної творчості «Бухгалтерська рапсодія». Хол актової зали майорів різнобарвними квітковими композиціями, які були виготовлені викладачами циклової комісії та студентами, з використанням паперу, бухгалтерської документації та осіннього листя.

Справжньою родзинкою Дня відкритих дверей бухгалтерського відділення стала концертна програма «Бухгалтерський квартал», де свої творчі таланти  продемонстрували студенти – майбутні спеціалісти з обліку та оподаткування, фінансів, банківської справи і страхування, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Талановита, яскрава, натхненна і надзвичайно активна молодь коледжу продемонструвала захоплюючу концертну програму.

Директор коледжу, Жельчик О.М., привітав присутніх з чудовим святом, висловив надію на те, що роки навчання стануть найщасливішим часом, а студенти вийдуть зі стін альма-матер високоосвідченими, інтелектуальними, патріотичними людьми.

Протягом усього святкового концерту студенти бухгалтерського відділення піснями, танцями та веселими мініатюрами створювали чудовий настрій для усіх присутніх в залі.

Бажаємо усім успіхів та чекаємо абітурієнтів!

ФОТО

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (12.11.2018)
Переглядів: 50
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz