Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [349]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Klym
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

День відкритих дверей бухгалтерського відділення

11 травня 2018 року в Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету викладачі, студенти – майбутні спеціалісти з обліку та оподаткування, фінансів, банківської справи та страхування провели День відкритих дверей бухгалтерського відділення.

Адже не секрет, що навчатись на бухгалтерському відділенні Горохівського коледжу завжди престижно і цікаво. Наші випускники стають висококваліфікованими спеціалістами бізнесу, на яких попит на ринку праці постійно зростає.

На свято завітали не лише учні загальноосвітніх шкіл, а й випускники коледжу та викладачі-наставники, які сьогодні на заслуженому відпочинку: Бородій Л.Ю., Мараховська Г.А., Іщук Г. Ф., Супрун Р. І., Даців Г. Д.

Саме за круглим столом «Мій фах – бухгалтер» випускники коледжу – сьогодні провідні спеціалісти з обліку: Грищук О. С. – головний бухгалтер Горохівської районної державної адміністрації, Бабій М. Л. – головний бухгалтер ТзОВ «Пода-Волинь», Скупейко О. В. – головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Горохівської районної державної адміністрації, Дядюк О. І. – економіст з фінансової роботи Локачинської центральної роботи, Крупнік О. О. – спеціаліст відділу «Центру надання адміністративних послуг», Кирилюк О. М. – бухгалтер Горохівської автомобільної школи товариства сприяння обороні України, Гамота М. П. – бухгалтер по заробітній платі Іваничівського центру первинної медико-санітарної допомоги, Синиця Т. М. – бухгалтер обліку виробництва ТзОВ «Пода-Волинь» поділилися своїм досвідом пошуку роботи та працевлаштування. І звернули увагу студентів, що сьогодні суспільству потрібні бухгалтери, які можуть самостійно приймати і ухвалювати рішення в  ситуації вибору та прогнозувати їх можливі наслідки. Вони готові до співпраці та відрізняються мобільністю, динамізмом, конструктивністю, володіють розвиненим відчуттям відповідальності за результат.

Прокопишин О. С., к. е. н., доцент кафедри «Обліку і оподаткування» ЛНАУ, подякувала дирекції коледжу та викладачам бухгалтерського відділення за належну підготовку студентів у Горохівському коледжі, які продовжують навчання в університеті  та запросила студентів випускової групи на навчання в ЛНАУ.

Вразила своєю естетикою та вишуканістю виставка технічної творчості студентів «Ми все від матері берем». Молоді та ініціативні студенти проявили креативність у виконанні квіткових композицій, які стали гарною окрасою навчального закладу. Свято квітів – це не тільки масовий захід, а  й справжнє дійство, яке сприяло естетичному вихованню студентів.

Святкування Дня бухгалтерського відділення продовжувалося в актовій залі коледжу душевним виховним заходом «Я вдячний Богові за Маму», який присвячений матерям, бабусям, наставникам, викладачам та усім чарівним жінкам. Усім прекрасним, що створено людиною на землі, завдячуємо матері.

Тільки вона ростить добро і стверджує в дитині людське.

З вітальними словами звернувся до учасників та гостей свята директор Горохівського коледжу ЛНАУ Жельчик О. М. Він вручив батькам студентів випускової групи бухгалтерського відділення подяки за їх батьківську турботу, за  виховання своїх дітей, навчання яких вони довірили нашому навчальному закладу.

ФОТО З ДАНОГО ДІЙСТВА МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (25.05.2018)
Переглядів: 120
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz