Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [343]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Бінарне заняття з дисциплін "Хімія" та "Англійська мова" як нетрадиційна форма організації навчально-виховного процесу.

Викладачі – методисти коледжу Білик Світлана Вадимівна та Войтович Леся Геннадіївна провели майстер – клас у формі відкритого заняття на тему «Неметалічні елементи та їх сполуки».

    

    

Вони переконані, що  основним завданням педагога  є залучення студентів до активної та самостійної діяльності. Зацікавленість, викликана викладачем на занятті, як тимчасовий психічний стан, за певних умов може перерости в стійкий інтерес до знань чи дисципліни. Тому у практику своєї роботи викладачі впроваджують нетрадиційні форми організації навчально-виховного процесу, що  забезпечує підвищення активності навчально-пізнавальної діяльності студентів, формування самостійності мислення, розвиток творчості.

 Для організації колективної пізнавальної діяльності викладачі використовують  інтегровані та бінарні заняття.

    

    

Проведене бінарне заняття сприяло більш повному осмисленню студентами навчального матеріалу з дисципліни "Хімія" та  розвитку вміння спілкуватися англійською мовою для стимулювання аналітико-синтетичної діяльності студентів; розкриттю думок, настроїв, вражень; розвитку творчих здібностей студентів: уяви, фантазії, образного мислення, інтелекту.

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (08.12.2016)
Переглядів: 144
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz