Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [343]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Батьківські збори у Горохівському коледжі ЛНАУ

Організація роботи з батьками є однією з найважливіших складових навчально-виховного процесу у Горохівському коледжі ЛНАУ. 11 листопада 2016 р. в приміщенні актової зали відбулися загальні батьківські збори.

 Порядок денний зборів включав:

виступ директора коледжу Жельчик О.М., який проаналізував навчально-виховну роботу за минулий семестр та зупинився на проблемних питаннях організації навчально-виховного процесу у 2016-2017 н.р.;

виступ Сніжани Лапків, інспектора Горохівського відділу поліції, яка ознайомила батьків із основними пунктами адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх;

аналіз успішності, відвідування, участь у громадській роботі студентів в академічних групах.

У роботі зборів також взяли участь: Генсецька О.М. – заступник директора з навчальної роботи, Наглюк Г.Г. – завідувач бухгалтерського відділення, Сасовець Р.Н. – завідувач технологічного відділення, Крук Н.Й. – завідувач агрономічного відділення, Білик С.В. – заступник директора з виховної роботи, куратори груп та викладачі коледжу.

Свої таланти для батьків продемонстрували студенти драматичного гуртка «Гармидер», виступивши з прем’єрою вистави «По-модньому». (Керівник Наглюк М.П., вихователь гуртожитку №3).

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (29.11.2016)
Переглядів: 128
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz