Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [269]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Атестаційна експертиза коледжу

Відповідно до наказу Управління освіти, науки і молоді облдержадміністрації від 14.03.2016 року №129, у квітні в Горохівському  коледжі Львівського національного аграрного університету проводилась атестаційна експертиза  провадження освітньої діяльності пов’язана з наданням повної загальної середньої освіти.

Розпочалась експертиза представленням публічної презентації діяльності коледжу. У своїй доповіді в. о. директора  коледжу Олег Миколайович Жельчик окреслив основні напрямки діяльності закладу, здобутки та напрацювання педагогічного колективу при формуванні кваліфікованих молодших спеціалістів та ролі у цьому процесі дисциплін загальноосвітньої підготовки. У заході взяли  участь члени експертної комісії, адміністрація коледжу та викладачі. .

Експертна комісія, сформована в управлінні освіти і науки, розглянула подані акредитаційні матеріали, оглянула матеріально-технічну базу, провела замір знань студентів, ознайомилась з  плануванням навчального процесу його методичним забезпеченням, а також організацією виховної роботи.

Наказом від 13 травня 2016 р. № 240, визнано атестованим у сфері  загальної середньої освіти відокремлений структурний підрозділ «Горохівський коледж Львіського національного аграрного університету» та підтверджено право на надання повної загальної середньої освіти з видачі документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (15.06.2016)
Переглядів: 118
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz