Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [272]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

28 квітня - День охорони праці

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ФОРМУВАННЯ

ПРЕВЕНТИВНОЇ  КУЛЬТУРИ  ОХОРОНИ  ПРАЦІ

         Під таким девізом з 27 квітня по 8 травня у Горохівському коледжі ЛНАУ  відбулися заходи, присвячені відзначенню Всесвітнього дня охорони праці. В читальній залі  бібліотеки були розміщені матеріали з актуальних проблем охорони праці,  виставка-презентація студентських робіт – кращих слоганів  з даної тематики.  Проведено  зустріч з страховим експертом з охорони праці Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Горохівському і Локачинському районах Зубком Л.І. для студентів і працівників коледжу. 

        Він розповів про службу державної інспекції праці в області,  створення Фонду соціального страхування України; організацію охорони праці на підприємстві,  детально пояснив  сутність та важливість безпечної праці, нормативні документи, розробку інструкцій; організаційні та психофізіологічні причини нещасних випадків,  їх аналіз, порядок розслідування та профілактику.    

            

      Викладач дисципліни «Безпека життєдіяльності» Жельчик Г.М. звернула увагу присутніх на те, що людина з високим рівнем культури безпечної життєдіяльності проявляє її, насамперед, у дбайливому ставленні до себе, навколишнього середовища.  Така особистість не стає суб’єктом і об’єктом небезпеки для інших. 

      Студентки Дубанська Тетяна, Левусь Віра, Семенюк  Мар’яна були кращими в групі К-34 в конкурсі на  знання законодавчих актів з  питань охорони праці і мали змогу ознайомити учасників заходу  з основними положеннями Закону «Про охорону праці», міжнародними нормами і соціальною відповідальністю.

      Викладачі дисципліни «Охорона праці в галузі» Дзецько В.І., Савченко С.О., Швед В.О. закликали присутніх змінити відношення до власної безпеки, до цінності життя та власного здоров’я, бути пильними, дотримуватись правил з охорони праці, а також провели тематичні лекції для студентів в групах А-42, К-34, Т-41, Т-42. 

      Інженер з охорони праці коледжу Дідик В.О., заступник директора з адміністративно-господарської роботи Кишко Д.І., представники профкому  провели огляд навчальних  та виробничих приміщень, гуртожитків.

       Завершились заходи відзначенням переможців на кращий слоган.

         

 3 місце розділили Грицюк Наталія і Федорчук Вікторія, 2 місце – Чулаєвська Ольга.

      Переможцем став Соловко Андрій, студент групи  К-24: «Техніку безпеки знаєш? Про спецодяг не забудь, і працюй собі на радість та завжди здоровим будь».

 

Завідувач навчально-виробничою практикою                                                         С.О. Савченко

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (13.05.2015)
Переглядів: 230
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz