Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [362]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

1 листопада у Горохівському коледжі ЛНАУ відбулось обласне методичне об’єднання заступників директорів з виховної роботи.

1 листопада у Горохівському коледжі ЛНАУ відбулось обласне методичне об’єднання заступників директорів з виховної роботи.

Розпочалося засідання у каплиці коледжу «Ікони Божої Матері  «Благословення хлібів» у вигляді святкового молебню з нагоди 8-ї річниці відкриття каплиці, оскільки 28 жовтня православна церква вшановує дану ікону. Митрофорний протоієрей о. Роман благословив гостей коледжу  та усіх, хто навчається і навчає у ньому. Хористами цього разу на молебні були студенти, які виконували церковні пісні під керівництвом В.Б. Окиса, музичного керівника.

Молебень у каплиці став вдалим початком роботи учасників методичного об’єднання, адже одним з його питань було «Християнське виховання та формування норм християнської моралі у молоді». Суть даного питання розкрила у своєму виступі Білик С.В., заступник директора з виховної роботи, поділившись досвідом роботи зі  студентами у цьому напрямі.

Продовженням засідання було питання «Роль музеїв в естетичному вихованні студентської молоді», яке підготувала Клемба Л.П., викладач української мови та літератури, доповнивши його «Святом української хустки» у музеї коледжу «Берегиня». Студенти розкрили історичну цінність української хустки в минулому та підкреслили важливість збереження давніх традицій нашого народу.  Різноманітність орнаментів українських хусток було представлено й на виставці та при демонструванні способів їх зав’язування у різних регіонах України.

Ми дякуємо нашим гостям, - заступникам директорів з виховної роботи коледжів Волині на чолі з головою методоб’єднання Оксенчук Т.В. за хороші відгуки, теплі слова та щирі побажання.

    

    

    

    

    

    

    

    

$IMAGE18$

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (03.11.2017)
Переглядів: 115
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2019

Зробити безкоштовний сайт з uCoz